%11
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
29.463,98 TL
26.171,44 TL
%11
Havale ile : TL   23.554,30

Roland TD-15KV Dijital Davul

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • KICK PEDALI VE HIHAT STAND HEDİYELİDİR

  TD-15KV  : V-Tour Serisi

  SuperNATURAL ile Güçlendirilmiş Orta Seviye V-Drums

   
  Modelleme sunan ilk davul setiydi. Bugün ise TD-15KV V-Tour davul setlerinin görücüye çıkması ile V-Drums ailesinin orta sınıf üyeleri kabul gören bu teknoloji mirasını devralmaktadır. Davulcular artık lider SuperNATURAL performansı, özgünlüğü ve etkisini daha makul fiyatlı ve kompakt bir biçimde yaşayabilir.
   
  “Davranış Modellemesi” içeren yeni algılama teknolojisi eksiksiz ve doğal bir davulculuk deneyimi sağlar
  100 yerleşik set: 50 ön ayar ve 50 kullanıcı 
  Geniş bir müzik türü yelpazesini kapsayan etkin ifadeli, bol çeşitli ses kütüphanesi
  Profesyonel imkanlarla kaydedilmiş eşlik şarkıları birlikte çalma egzersizi ve performans için idealdir
  Hızlı Düzenleme (Quick Edit) butonları akort, boğma ve gergi üzerinde anında düzenleme ve değiştirme denetimi sağlar
  KOÇ (Coach) özelliği evde, okulda veya pratik ya da ısınma yapılacak herhangi bir yerde verimli bir şekilde yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olur
  USB özelliği bilgisayar uygulamalarına doğrudan bağlanabilirliği olduğu kadar veri yedekleme ve harici audio şarkıların kayıttan yürütülmesini genişletir 

  SuperNATURAL Sesli Yeni TD-15 Davul Ses Modülleri
  SuperNATURAL teknolojisi ile güçlendirilmiş olan bu orta sınıf V-Drums ses motoru en üst sınıf çalınabilirlik, üstün ifade gücü ve profesyonel seviyede kullanım sağlar. Sahnede canlı performans ve stüdyoda kayıt için güçlü ve aynı zamanda makul fiyatlı bir modül.

  Trampet ve Yer Tomu İçin Yeni Hafif Sıklet V-Pad PDX-100
  TD-15KV trampet ve yer tomu olarak yeni PDX-100 ile donatılmıştır, PDX-100 gelişmiş çift tetikleyicili sensör, metal kasnak çemberi, gerginliği ayarlanabilir davul derisi ve kompakt gövdeli hafif sıklet bir 10 inçlik file davul derili V-Pad’dir. Mükemmel konumlama için çift taraflı montaj imkanı kurulumda çok yönlülüğü arttırır.

  Asılı Tomlar İçin Göz Alıcı Krom Görünüşlü V-Pad
  Tom davullar olarak kullanılan 8 inçlik PD-85BK çift alanlı V-Pad taşıdığı Roland’ın kabul görmüş çift tetikleme teknolojisi ile davul derisi ve kasnak arasında daha tutarlı ve doğru algılama yapar. Tank gibi dayanıklı imal edilmiş olan ve gümbür gümbür vuruşlara hazır file davul derili V-Pad krom köşeli, havalı bir siyah kaplama bulundurur. TD-15 ses modülü ile bir arada kullanıldığında davul pedi kasnak vuruşları çalmanıza imkan verir ve de ses vuruşunuzun kuvvetine bağlı olarak doğal bir şekilde değişir.

  V-Hi-Hat ile Üstün Hi-Hat Etkisi
  Bakmadan çalan davulcular normal bir iki parçalı hi-hat çaldıklarını zanneder.  Ancak yenilikçi VH-11 gayri sabit hi-hat’i incelediğinizde aslında sabit bir alt tabanın üzerine tutturulmuş hareketli bir zil pedinden oluştuğunu görürsünüz. Hızlı kurulum ve kolay taşıma için ideal olan VH-11 alışılagelmiş hi-hat standlarına monte edilebilir ve iki parçalı bir hi-hat’e yakın çalma hissi sağlar. *Hi-hat standı dahil değildir.

  Crash ve Ride için Kabul Görmüş V-Cymbal Ziller
  Optimize edilmiş ağırlık dengesi ve hassasiyet ile CY-12C Crash olarak boğma denetimi dahil tutarlı crash performansı için doğru tetikleme ve doğal salınım hareketi sağlar. Ride zili olarak CY-13R genişletilmiş çanak kısmı ve kenar, çanak ve göbek için hassas üç yollu tetikleme ile gerçekçi çalma hissi sunar. (Fotoğraf: CY-13R)

  Doğal Hisli Bas Davul Pedi
  KD-9 yeni mekanikler ve kumaştan hazırlanmış davul derisi ile çift pedal kullanıldığında bile harika bir his, dinamik tepkiler, hassas tetikleme ve kesintisiz çalınabilirlik sağlar.  Aynı zamanda kurulumu kolay ve hızlıdır. *Kick pedalı dahil değildir.

  V-Tour V-Drums Davul Seti için Özel Stand
  V-Tour serisi için tasarlanmış olan MDS-9V zil kolları/trampet montajı için ayarlanabilir bilyeli kelepçeleri ve hi-hat monte kolu için eğim mekanizması olan dört ayaklı stabil bir davul standıdır. İdeal ergonomik kuruluma ulaşmak için zillerin ve tomların konumunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

  Set Dizilimi

  Davul Ses Modülü

  TD-15 x 1

  V-Pad (Trampet, Tom3)

  PDX-100 x 2

  V-Pad (Tom1, Tom2)

  PD-85BK x 2

  V-Hi-Hat

  VH-11 x 1

  V-Cymbal Crash

  CY-12C x 1

  V-Cymbal Ride

  CY-13R x 1

  Bas Davul (Kick) Pedi

  KD-9 x 1

  Davul Standı

  MDS-9V x 1

  Diğer

  Ekstra Tetikleyici (Trigger) Giriş Jakı
  2 (CRASH2, AUX)

  Aksesuarlar

  Davul Anahtarı, Kurulum Kılavuzu

  Opsiyonlar (ayrı olarak satılır)

  Zil Ayağı:  MDY Serisi, Ped Ayağı: MDH Serisi, Kişisel Davul Monitörü: PM-30/PM-10, V-Drums Aksesuar Paketi: DAP-3X, V-Drums Matı: TDM-10, TDM-20

  Boyut ve Ağırlık

  Genişlik

  1300 mm
  51-3/16 inç

  Derinlik

  1200 mm
  47-1/4 inç

  Yükseklik 

  1250 mm
  49-1/4 inç

  Ağırlık 

  26 kg
  57 lbs. 6 ons

  *Ağırlığa MDS-9V Stand dahildir

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.