30.814,76 TL
Havale ile : TL   27.733,28

Roland HP506-PE Dijital Piyano

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • HP-506-PE  : Parlak Siyah

  Öğrenme ve Yaratıcılığın İlham Verici Yeni Deneyimi

  Roland'ın en yeni teknolojileriyle donatılmış yeni HP500 serisi, olağanüstü ses, hissiyat ve özellikler sunan zarif ev piyanolarıdır. Fortissimo aralıklarında çalarken bile daha dinamik bir ifade sağlayan yeni Dynamic Harmonic özelliği, SuperNATURAL Piyano ses motoru içine entegre edilmiştir. Eşsiz 3D kulaklık Ortam efekti ile özel çalışmalarınızda size bir akustik piyanonun otantik ses alanını sunan yeni PHA-4 klavye, şimdiye kadarki en duyarlı tuşla, yüksek çözünürlüklü algılama sunar. HP508 ve HP506 modellerinde yer alan yenilikçi Acoustic Projection teknolojisi, dahili hoparlör sistemi aracılığıyla çalım anında sürükleyici, çok boyutlu bir ses deneyimi sağlar. Dahili kayıt fonksiyonu ve Apple iOS cihazlar için Roland'ın piyano uygulamaları gibi büyük ekstraları ile HP500 serisi, genç öğrencilerden hobi ve ileri düzey piyanistlere kadar tüm piyano meraklıları için sonsuz ilham sağlayarak, klasik ve modern kullanım olanakları sağlar.

  • Zengin akustik grand piyano tonları sunan, üstün SuperNATURAL Piano ile mükemmel seslerin tadına varın
  • Roland'ın en son geliştirilmiş tuş algılama teknolojisi ve daha fazlasını sunan, benzersiz tuş tepkimesiyle yeni PHA-4 klavye deneyimi
  • Yeni Dinamik Harmonik özelliği fortissimo çalımı için benzersiz ton karakteri ve güçlü bir ses sağlar
  • Yeni Note Voicing özelliği ile her bir notayı bağımsız olarak volüm, pitch ve ton karakterlerini ayarlayarak kişisel zevkinize göre özelleştirin
  • Kulaklık ile özel pratik çalışmalarında 3D kulaklık ortam efekti, zengin ve sürükleyici bir ses deneyimi sunuyor
  • Acoustic Projection ses sistemi, bir akustik piyanodaki gibi organik, çok boyutlu bir ses alanı sağlar (sadece HP508 ve HP506)
  • Apple iOS mobil cihazlar için Roland'ın ücretsiz piyano uygulamaları olan, Piano Partner ve Air Performer ile öğrenme ve eğlenceyi artırın
  • Dahili kayıt özelliği performanslarınızı MIDI yada audio kaydetmenizi sağlar (audio formatlı kayıt için opsiyonel USB hafıza gerektirir)
  • Bağımsız kulaklık volümü, Volume Limit fonksiyonu ve ayarlanabilir nota sehpası gibi günlük kullanım için uygun özellikler
  • Tüm modeller Gül ağacı ve Modern siyah renk kaplama seçenekleri sunuyor; HP508 ve HP506 modellerinde şık Parlak siyah renk alternatifleride mevcut

  SuperNATURAL Piano ile Çok Yönlü Grand Piyano Seslerinin Keyfini Çıkarın

  Roland' ın alkışlanan SuperNATURAL Piano teknolojisi sayesinde HP500 serisi ile, oturup çalmaya başladığınızda mükemmel ve sürükleyici piyano deneyimiyle kendinizi kaybedeceksiniz. İyi bir akustik grand gibi, her notanın kendine has karakterini ve tonal renklerini sese yansıtarak duygularınızı notalara çevirmek için her bir dokunuşunuzu sorunsuz olarak algılar. Doğal ton düşüşü ses hacmini azaltırken, aynı zamanda giderek daha yumuşak bir ton rengi oluşturarak, doğal ve organik bir ses yaratır. Geleneksel grand piyano tonlarına ek olarak, eşsiz ve doğal ton düşüşü ile, kapalı-açık kapak pozisyonlarında mükemmel klasik konsol piyano sesleride kullanılabilir.

  Dinamik Tepkimelerin Genişleyen Aralığını Keşfedin

  Piyano çalım becerilerini geliştirmenin yanı sıra, güçlü bir dokunuş ile çalma yeteneğini artıracak, fortissimo çalımlarında oluşacak karakteristik armonik ses renklerini keşfedin. Yeni geliştirilen Dynamic Harmonic özelliği, daha deneyimli kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanacağı gibi, derin kontrol düzeyi gibi özellikler sunarak zevkinize göre ton karakteristiğini ayarlamanızı sağlar.

  Çalım Stilinize Göre Yada Yaşam Tarzınıza Göre Tonunuzu Özelleştirin

  Kişisel çalım stilinize göre veya belirli bir müzik türü için HP500 serisinde ses modifikasyonları oldukça kolaydır. Dahili Piano Designer özelliğiyle, tel rezonansı, ses tahtası tepkimesi vb. gibi sesi oluşturan diğer elementleri kişiselleştirmek mümkün. Daha detaylı özelleştirme için, yeni geliştirilen Note Voicing özelliğiyle, 88 notanın her birinin tek tek bağımsız olarak pitch, ses seviyesi ve ton karakterlerini ayarlamak mümkün. Eşsiz ve güçlü Voicing özelliği bu kişisel ton yaratma işlevinin dışında tüm piyano soundunu her tür odanın akustik ihtiyaclarına yada kullandığınız kulaklıgın tepkilerine göre dengeleme ve ayarlama imkanı sunar. HP508 ve HP506 modellerinde özel ayarlarınızı opsiyonel USB belleğe kaydedebilir, herhangi bir çalışmanızda piyano tonunuzu değiştirmek gerektiğinde tekrar geri çağırabilirsiniz.

  Eşsiz Tuş Tepkimesi İle Hayal Gücünüzü Özgür Bırakın

  Çalma becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra, piyano performanslarınız HP500 serisi ile parlayacak. Yeni geliştirilen PHA-4 Concert (HP508/HP506) ve Premium (HP504) klavyeler, Roland'ın en son dokunuş-algılama teknolojisi ve dahilindeki escapement sistem ile SuperNATURAL Piano'nun geniş ton yelpazesini keşfetmenize olanak sunar. Hızlı tuş tekrarı ve yüksek çözünürlüklü algılama ile PHA-4, farklı çalım stillerine göre ses dinamiklerinden tonda oluşan ince farklılıkları sese çevirir ve tuşların doğal dokusunu sağlamak için gerçek bir grand akustik piyano üzerindeki gibi, nem emici özelliklere sahip özel geliştirilmiş malzemeler ile üretilmiş, gerçek fildişi ve abanoz tuşların dokunma hissini verir. PHA-4' ün geleneksel çekiç mekanizması ayrıca önceki tasarımlara göre daha az duyulabilir gürültü içererek, hoparlör sesini kapatarak kulaklık ile yapılan çalışmalarda çevrenizdekileri rahatsız etmeyen hoş bir özellik oluşturur.

  Geleneksel Damper Pedal Tepkileri

  HP500 serisi tüm modeller tam olarak gerçek bir akustik piyanodaki gibi çalışan Progressive Damper pedal sistemi ile donatılmıştır. Pedala ilk bastığınızda hafif olarak başlayan direnç, basmaya devam ettikçe direnci artar ve sesinize etki eder. Bu özellik ileri düzey kullanım kolaylığı sağlayarak performans anında damper fonksiyonunu kolayca kontrol edilebilir ve ayrıca "Yarım Pedal" tekniklerini uygulamada sustain ve rezonansları kontrol imkanını sağlar.

  Gerçek Bir Akustik Piyanonun Ses Alanı Deneyimi

  Bir akustik piyano çaldığınızda oluşan eşsiz ses alanı enstrümanın telleri, ses tahtası ve gövdeyi oluşturan elementlerin karmaşık ve uyumlu bir kombinasyonu ile gerçekleşir. HP508 ve HP506 bu ses alanını Roland'ın yenilikçi Acoustic Projection teknolojisi ve amiral gemisi SuperNATURAL V-Piano Grand'da bulunan çok boyutlu ses sisteminin birlikteliği ile yeniden oluşturarak size en gerçekçi haliyle yansıtır. Acoustic Projection sisteminde piyanonun gövdesine doğal pozisyonlarında yerleştirilmiş çoklu hoparlörler bulunmaktadır.Bu elementler sizi cevreleyen duyum alanınızda harmanlanarak gerçek akustik piyanonun doğal ve çarpıcı ses alanını oluşturur

  3D Ses Alanı Kulaklık ile Daha Keyifli Egzersiz İmkanı

  Egzersizlerinizi geceleyin ya da yanınızda birileri varken yapıyorsanız, piyanonuzu uzun saatler boyunca kulaklıktan dinlemeyi çok seveceksiniz. Yeni geliştirdiğimiz Kulaklık 3D Ambians efektiyle, artık egzersiz zamanlarınızda da akustik piyanonun eşsiz ses alanının keyfini çıkarabileceksiniz. Bu yenilikçi teknoloji piyano deneyiminizi zenginleştirerek, kulaklık ile çaldığınız anlarda enstrümanın kendisinden sesini duyma hissi sağlayacaktır.

  Kaydederek Becerilerinizi Geliştirin ve Performanslarınızı Değerlendirin

  Kaydedip dinleme özelliği, günlük egzersizleri iyileştirme ve kişisel gelişimi değerlendirmek için mükemmel bir yoldur. HP500 serisindeki dahili kayıt özelliği, performanslarınızı dahili belleğe MIDI yada opsiyonel USB belleğe audio olarak kaydedebilme olanağı sağlar. Kolayca bağlayabileceğiniz USB bellek ile, audio formatındaki performanslarınızı bilgisayarınıza taşıyarak, ailenizle, arkadaşlarınızla, öğretmeninizle, paylaşım platformlarında ve sosyal medya üzerinde paylaşabilirsiniz. Anında kayıt özelliği öğrenciler için faydalı olmasının yanı sıra, aynı zamanda tecrübeli piyanistler içinde güçlü ve keyifli bir özelliktir.

  Piano Partner ve Air Performer Uygulamaları Yeteneklerinizi Geliştirmenize ve Çalışmalarınızı Eğlenceli Hale Getirmenize Yardımcı Olur

  Roland'ın iOS cihazlar için geliştirdiği ücretsiz uygulamaları çalım ve egzersizlerinize daha kolay motive olmanın en eşsiz ve eğlenceli yolunu sunuyor. Air Performer ile iPhone, iPad yada iPod touch'ınızdaki favori şarkılarınıza HP500 ses sistemi ile kablosuz bir şekilde* eşlik edebilirsiniz. İPad uygulaması Piano Partner, HP500 içindeki sesleri ve şarkıları keşfetmeniz için sezgisel grafik arayüzlü, çocukların çok seveceği interaktif bir müzik programıdır. Piano Partner ayrıca HP500 serisinin dahili hafızasındaki şarkıların notalarını İPad'inizde gösteren DigiScore Lite içerir. Apple App Store'dan ulaşabileceğiniz bu güçlü uygulamalar günümüz mobil teknolojisi ile piyano yeteneklerinizi kolayca geliştirmenize yardımcı olacak.

  Hergün Kullanabileceğiniz Uygun Ekstra Özellikler

  HP500 serisi günlük kullanımı destekleyen sayısız pratik özellikler içerir. Volume Limit fonksiyonu, piyanonuzun maksimum volüm seviyesini ayarlamanızı sağlayarak, çocuğunuzun beklenmedik şekilde yüksek volumde çalmamasını kontrol etme imkanı sunar. Ayrıca dahili hoparlör ile kulaklık sesini istediğiniz şekilde ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz. Bu sayede kulak kullanırken her taktığınızda yüksek ses düzeylerinden kulaklarınızı koruyabilirsiniz. Ayrıca 1/4 inç ve 1/8 inç mini tip kulaklık girişleri sayesinde, ister büyük ister küçük jak ile taşınabilir cihazlarda popüler olan kulakiçi kulaklıkları da kullanbilme imkanı sunmaktadır. Dahili nota sehpası herkesin çalımına uyabilecek şekilde ayarlanabilmektir. Çocukların ya da yetişkinlerin oturuş pozisyonuna göre en doğru açıyla ve yükseklikle kullanabilme olanağı sağlanmıştır.

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.