Yeni
 • 0
 • 1
 • 2
3.241,88 TL
Havale ile : TL   2.917,69

Boss ME-80 Gitar Prosesör

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ME-80  : Efekt Processor

  Mükemmel Tonlar Dünyasına Erişin!

  Taşınabilir, pille çalışabilen ve BOSS' un amiral gemisi kalitesindeki, farklı amfi ve efekt seçenekleri ile dolu ME-80, gitaristlerin performansları için ideal bir kompakt ses işlemcisidir. Kullanıcı dostu düğmelerle donatılmış arayüzü, kolayca seçilebilir operasyon modunda kişisel stompbox-stili pedal zincirinizi oluşturma ve açma/kapama yada anında geri çağırma esnekliğini sağlamanın yanı sıra mükemmel tonlara anında erişebilme imkanı sunar. Önceki dizayna göre daha verimli, benzersiz yeni çift yönlü pedalları ile sahne performanslarında efekt seçimi, yama ekleme ve eş zamanlı ses şekillendirme imkanı sağlar. Ücretsiz BOSS TONE STUDIO yazılımı, ton olasılıklarınızı çoğaltacak mükemmel grafik arayüzü ile bilgisayarınızda tonlarınızı organize edebilir, ek olarak web üzerinden erişebileceğiniz BOSS TONE CENTRAL ile profesyonel gitaristlerin hazırladığı eklentilere ve daha fazlasına erişebilirsiniz.

  • Kolay kullanılabilir düğmelerle donatılmış arayüzü ile kompakt ve güçlü multi-efekt
  • Efekt türlerinin her biri ile, sekiz eş zamanlı efekt kategorisi
  • Kolay kullanımı ile favori stompbox tonlarınızı çağırın
  • Klasik, üst kalite BOSS pedallardan en son MDP efeklere
  • GT-100' de varolan üst düzey COSM amp modellemeriyle yenilendi
  • Sekiz çok fonksiyonlu kontrol pedalı ve expression pedal
  • Stompbox-stili açma/kapama için manuel mod; Yama ayarlarını değiştirmek için hafıza modu
  • Dahili 38 saniye kayıt imkanı sunan Phrase Loop fonksiyonu ile Delay bölümü
  • Altı adet AA tip pil yada opsiyonel PSA-serisi AC adaptör ile çalışabilme
  • Dahili USB audio/MIDI arayüz
  • Ücretsiz BOSS TONE STUDIO yazılımı bilgisayarınızda seslerinizi düzenleme ve organize etme imkanı sunar ve aynı zamanda BOSS TONE CENTRAL web sitesinden ücretsiz eklentileri doğrudan önizleme ve indirme olanağı sağlar

  Tek Bir Pedal İçerisinde Geniş BOSS Efekt Seçenekleri

  Çaldığınız tarz önemli değil, ME-80'in geniş yelpazedeki dahili efektleri ile kendi kişisel tonlarınızı yaratmak oldukça kolay. Birden fazla overdrive ve distortion' dan wah, modülasyon efektleri, pitch shifter, delay ve daha fazlasıyla mükemmel BOSS tonları sahneye hazır bir şekilde ayaklarınızın altında. BOSS' un çığır açan Multi Dimensional Processing (MDP) teknolojisi ve kendine has armonik ton şekillendirme olanakları sunan Tera Echo ile eşsiz, mükemmel ses alternatifleri sunar. Yenilenen COSM preamp, Crunch, Metal ve ek olarak akustik/elektrik gitar için dizayn edilmiş AC preamp gibi yeni eklentiler sunuyor. Dahili expression pedal ile volüm, wah, octave shift ve Freeze efektlerini kullanabilmenin yanı sıra, modülasyon aralıkları, delay ve daha fazla eş zamanlı ses şekillendirmede kullanılabilir.

  Özel Kontrol Düğmeleri ile Anında Erişim

  Multi efektlerin, tipik menü karışıklığı ve kullanım zorluğunun aksine ME-80' in kullanımı bir stompbox pedal kadar kolaydır. Efektler, her biri aynı anda aktif olabilecek şekilde sekiz akıllı kategoride organize edilmiştir. Yedi kategoride birden çok seçeceğiniz efekt türüne ek olarak, seçeceğiniz her efektin pedal tipi ve parametrelerini ayarlayabileceğiniz özel düğmeler içerir. Pedal FX kategorisi, kolayca efekt tipini değiştirebileceğiniz, ayarlayabileceğiniz ve aynı zamanda ayakla kontrol edebileceğiniz expression pedal ayarları için kendi düğmelerini içerir. Bu kullanıcı dostu arayüz sayesinde, sadece favori pedallarınızı içeren geniş bir pedal board hissiyatıyla istediğiniz an pedallarınızı çağırarak mükemmel tonlarınızı kullanabilirsiniz. Bir pedal board üstünde en büyük avantajı ise, bir ME-80 ile üzerindeki 36 kullanıcı bankası üzerine diledğiniz özel efektleri oluşturmanızı ve mevcut ayarları kaydedip geri çağırabilmenizi sağlar.

  Kompakt Pedal Pratikliği Ya da Multi-FX Gücü: Seçim Sizin

  Stompbox benzeri kontrol sağlayarak ideal ton deneyimi sunar. Dahili hazır efekt grupları arasında geçiş kolaylığının yanı sıra, farklı şarkılar için birden fazla efektif sesleri daha verimli kullanabilmenizi sağlar. Esnek kullanım kolaylığı sunarak ME-80, sizi dünyanın en iyi ton kontrolü ile destekler. Manuel modda açma/kapama ve kendi kontrol düğmeleriyle, kişisel stompbox efektlerinizi ve kategori fonksiyonlarını ayarlayabilirsiniz. Memory moduna girerek, yedi pedal otomatik olarak doğrudan tam multi-efekt moduna geçerek, kullanıcı veya önceden ayarlanmış yamaları ve yama bankalarını seçmek için yeniden yapılandırılır. ME-80 üzerinde, sadece Manuel/Memory mod arasında, performans esnasında bile modlar arasında istediğiniz her an geçiş yapmak için kullanabileceğiniz pedal içerir.

  Yeni Pedal Dizaynı İki Kat Kontrol İmkanı Sunar

  Açma/kapama, bank / yama seçimi ve mod değişimi gibi efektlerin doğrudan kontrolüne ek olarak tap tempo, tuner, looper kontrolü, ve daha fazlası gibi alternatif fonksiyonlara kolay erişim için sekiz işlevli pedal ile ME-80 kolay kullanılabilirlik sunuyor. Özel kontrol (CTL) fonksiyonu, açma / kapama veya gerçek zamanlı olarak belirtilen bir parametreyi ayarlamak ya da gruplandırılmış efektlerin geçişi gibi her yamaya da atanabilir. Yeni geliştirilen pedal tarzı, son derece kompakt ve kolay kullanımının yanı sıra BOSS ME-80 yeni tasarımı ile önceki tasarıma göre daha fazla pedal adediyle ayakla kontrol seviyenizi bir üst düzeye taşır. Sekiz ana pedala ek olarak, expression pedal ayak basış sertliğinize göre Pedal ve FX ayarı arasında geçiş yapabileceğiniz entegre bir ayak anahtarı ile donatılmıştır.

  Dahili USB Audio/MIDI Arayüz

  USB ile ME-80' i bilgisayarınıza bağlayarak favori müzik yazılımlarınız ile profesyonel COSM tonlarınızı kullanarak şarkılarınızı kaydedin. Müzik yazılımlarınızla, işlenmemiş sinyali kaydederken ME-80' in efektlerini izlemek de mümkün; işlem sonunda USB Loopback fonksiyonu ile, kaydettiğiniz şarkıyı en mükemmel seslerle tekrar tonlayabilirsiniz. USB üzerinden MIDI transferi ile bilgisayarınızdan ME-80 yamalarını seçerek BOSS TONE STUDIO aracılığıyla expression ve kontrol pedallarınıza atamanızı veya değiştirmenizi desteklenmektedir.

  BOSS TONE STUDIO ile Web' e Bağlanın Tonlarınızı Organize Edin

  Ücretsiz olarak yüklenebilir BOSS TONE STUDIO uygulaması, USB üzerinden Mac veya Windows bilgisayarınızdan ME-80 efektleri ve eklentilerini taşıyabileceğiniz kullanışlı bir grafik arayüz sağlar. Yazılım ile canlı performans ve diğer farklı uygulamalar için hazırladıklarınızı, gerektiğinde kaydedebilir, düzenleyebilir ve yamaları düzenleyerek kolayca ME-80 içine yükleyebilirsiniz. Eğer bir internet bağlantınız var ise, BOSS TONE STUDIO ayrıca performansa hazır, profesyonel gitaristlerin hazırladığı ton yamalarını direk ME-80' e aktarabileceğiniz dahili BOSS TONE CENTRAL web site bağlantısı sağlar. Ek olarak, bu ücretsiz yamalar ME-80 ile kendi yamalarınızı oluşturmak için sağlam bir temel oluşturmaktadır.

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.